FlAsh_7

Je jeden ochucený jogurt (asi 150 g) za den v pořádku?

Nejlepší odpověď
nyjono

Jen jeden jogurt za den je rozhodně málo.
Jinak nevím, co má nebo nemá být v pořádku.
Jeden jogurt nic nezmění. Jde o ostatní stravování běhěm dne.

Další odpovědi
quentos

Nevidím v tom problém. Samozřejmě ale záleží na jeho kvalitě.

Gonfaloniér

Asi špatný web.
https://www.e­ujuicers.cz/vy­zivova-poradna

Z jednoho jogurtu to asi nepoznáme. Osobně říkám, že je to v poho. Ale jeden jogurt v poměru k čemu (jíš snad za den jen ten jogurt?), jaký máš výdej, co děláš, jak a kdy spíš? Jakou máš postavu, kolik vážíš, jaký máš cíl, pokud nějaký vůbec máš? Tohle je pro výživové poradce, pokud se chceš detailně zabývat jídlem a měřit si ho na kalorie. Já třeba trochu sportuju už delší dobu, ale jídlem jsem se nikdy nezabýval. Jako samozřejmě jídlo řeším, ale v žádném případě si to nijak nepočítám ani to nehrotím. Za mě zbytečnosti. Jím zdravě, to co potřebuji, podle toho, když vím, že to obsahuje dost bílkovin (což je pro mě podstatné).

da ny

Otázka je příliš obecná. Není jasné, oč Vám jde (bílkoviny, tuky, cukry, mléčný výrobek)?
Jak vypadá denní/týdenní jídelníček (k onomu jogurtu).
Záleží na kvalitě jogurtu (zda je to vůbec „jogurt“ a ne zahuštěné cosi).
Jaké je ochucovadlo, kolik chemie. Někdy je vhodnější do bílého jogurtu
přidat ovoce, oříšky, semínka, ovesné vločky, kvalitní džem apod.