jirka F

Zaspali už jste někdy, a pokud ano, jak jste to dále řešili?

Do práce. Do školy. Mně se to stalo jednou, ale to bylo ještě za mé první práce. Kde byl solidní zaměstnavatel a pozdní příchody se neřešily, místo 7:00 jsem tam dorazil v 8:30, ale nijak zvlášť se to neřešilo.

zdroj obrázku: pixabay

Odpovědi
quentos

Několikrát. Jednou do školy a přišel jsem pozdě. Jednou do práce, odučil jsem alespoň 40 minut z 60, a pak jsem se dozvěděl, že už si naši šéfové dohodli, že se hodina stejně nebude fakturovat…
Jednou jsem taky zaspal před cestou na turnaj. Měl jsem vstávat v 3.50, abych ve 4.40 stih první ranní vlak. Probudil jsem se ve 4.15 a to byly teda facky… vlak jsem stihnul.

iceT

Zaspala jsem na praxi. Doejla jsem do školy dalším vlakem, nahlásila se u někoho dospělýho, a někdo mě odvezla na místo praxe, kde jsem se omluvila mistrovi nebo mistrové a bylo to. Akorát jsem byla za blbku, že jsem se neulila ze školy, ale mě to nikdy ani nenapadlo.

Kepler

Komu by se to nikdy nestalo? Zpravidla jsem hned volal šéfovi a buď se to nijak neřešilo, nebo jsem chybějící hodiny napracoval. Žádná křeč. Naopak se mi jednou stalo, že jsem nadšeně dojel do práce i v sobotu, ačkoliv jsem dělal jen ve všední dny. Připadal jsem si jako blbec.

Hlada

Omluvil jsem se, že se mi vzpříčila peřina a navíc mi ujel výtah.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.