Rokio

Stalo se vám už někdy, že vás málem srazilo auto?

Pokud ano, tak při které příležitosti?

Odpovědi
Kepler

Ne málem, ale doopravdy. Jednou jsem vběhl autu před čumák a překulil se přes kapotu a docela nedávno večer na kole, kdy mi na křižovatce nedala přednost jedna blbka, ačkoliv jsem byl osvětlený. Naštěstí se mi nikdy nic nestalo.

quentos

Ano, minimálně dvakrát. V obou případech jsem spěchal a pořádně se nerozhlédl…

Ametyst

Nestalo. Mám k tunám plechu v pohybu respekt.

Dochy

Jo, jako malej… Při čekání a autobus jsme s klukama blbli a během hry jsem skočil do silnice… Mohli jste si tu zpívat: Na přechodu pro chodce (shodou okolností tam byl) Tatra drtí školáka (možná to byla IFA)
Teď jako řidič mám i toto v paměti…