Smack

Proč je pivo, které je v akci, tak chuťově hnusné?

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

Nevím o jakém pivu píšeš, ale když je v akci Budvar 12° nebo Budvar 33, chuťově v tom není rozdíl.

Další odpovědi
paul1

Nemám zatím takovou zkušenost. Většinou kupuji piva v akci a asi mám štěstí na dobré piva, zatím jsem nebyl zklamaný.

Přemysl

I výrobci chtějí na akci vydělat.

Disraeli

Občas kupuju plzeň, kozla, budvar a stellu artois, ale nevidím rozdíl v tom, jestli to je nebo není ve slevě. Chuť je stejná.
Možná si to sugerejuš. Možná je některé skutečně hnusnější (i když pochybuju) – třeba špatná várka. Možná jsi koupil jinou značku/typ piva. Možná ti to nechutná právě proto, že ti to připadá levné=hnusné a podřadné. :D Kdo ví.

jáára

Protože budou končit. Často mají cca měsíc do konce a kdoví jak bylo skladováno…
_
E: Souhlasím, jsou hnusný.

zjentek

Mně se taky zdá, že Svijanský Máz z Lidlu za 7.90,– s retro etiketou NENÍ Svijanský Máz.

Čecho_človák a co bude s těmito pivy s retro etiketou po akci? Vylejí do kanálu?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Čecho_slovák

Zjentku, jen dodám, že ten, kdo pije Svijanský, musí být máznutej. Takový patok může pít jen člověk, který o pivě ví prd. Takové pivo bych nedal ani prasatům, a ty mají vytříbenou chuť.

zjentek

Naštěstí já to nepiji. (;

Čecho_slovák

Jak tedy rozeznáte retro od normálního? Asi kecáte, jen abyste byl na očích.

Disraeli

Výrobci na akcích obchodů nevydělávají…

Čecho_slovák

Přemysle, jak to myslíte, že i výrobci chtějí vydělat? To jako vaří pro akci v Kauflandu podřadná piva? A co bude s těmito pivy po akci? Vylejí do kanálu?