Savier

Pijete alkohol?

Já jen občas.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
WordPress

Ne

Piji jenom dobrou vodu z vodovodu

elkon

Jiná odpověď

Občas pivo k dobrému jídlu. Jako patriot jedině Prazdroj 12.

Mravenec

Ano

Ano, hlavně domácí pálenky.

Filip84

Ano

ale ne s cílem se opít.

Pívo k jídlu, toho píva vypiju, za rok, relativně hodně, ale většina z něho je nealkoholická – kvůli práci, kvůli řízení. Jestli vypiju za rok, třeba 300 litrů piva, tak tak 250 litrů je nealkoholického, odhadem, zhruba.

Vína já moc nevypiju, leda tak, když zbude při vaření, občas, takže to může být, v sumě, 5–10 litrů za rok.

Mám rád dobrou vodku, jiný tvrdý alkohol nepiju, nebo prostě obecně nepiju jiný, než čistý, tzn. vodku, slivovici, tím to, asi, končí. Flaška mi vydrží tak dva roky, protože moc není k čemu a kdy to pít. 😅

Takže: asi tak! 😃

paul1

Ano

Po jídle si dám někdy pivko.

Ametyst

Elkon: kolik % alkoholu má Prazdroj 12? Jen pro zajímavost, jestli se nepokazili.