Viktorie II.

Odmítli jste po prvním soustu nabízené jídlo?

Já ano. I když mám ráda špagety s nějakou omáčkou a přidá se oregano, natahuje mne to.

Nejlepší odpověď
jirka F

Ano, cibulový koláč vůbec mě nechutnal. Možná teplý by byl dobrý ale já ho okusil studený.😕

Další odpovědi
Kepler

Já teda odmítnu rovnou, se zdvořilou omluvou nebo výmluvou. Nikdo by do mně nedostal koprovku nebo med.

da ny

Ano.
Poprvé, asi v 6 letech, když mi babička na talíř nandala škubánky s mákem. Táta mně za to seřezal a „mlel“ o tom ještě 2 dny :). Neznala jsem, nejím dodnes (škubánky pouze naslano, opečené a v sebeobraně).
Podruhé v r. 1987 v restauraci, v Žilině, při snaze ochutnat halušky s brynzou. Zvládla jsem 2 sousta, při třetím následoval úprk na WC.

GM

Ano, často ještě před prvním soustem. Nevím, proč si někteří lidé myslí, že do všeho musejí nacpat jogurt nebo zakys. smetanu a pod. Taky bych nikdy nepozřela dršťkovku, jelito, ovar a samotné mléko (kromě spousty dalších jídel).

Lojza35

No kdo ne