Anonym*

Nosíte už dnes (7. 11.) zimní bundu?

Nosíte už teď (7. 11.) zimní bundu? Já dnes šla do práce v kabátu a byly 2 stupně. Tak jsem popřemýšlela, zda bych mohla už vytáhnout zimní bundu. Jak jste na tom vy? Nosíte už zimní bundu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano, nosím

Oblékla jsem si ji včera ráno, není určená do velkých mrazů, ale do chladného počasí. Měla jsem pod bundou košili, bylo mně tak akorát.

Musím říct, že mně bylo chladno na ruce, už jsem si připravila rukavice.

Další odpovědi
Drap

Ne, nenosím

Rokio

Ano, nosím

Ano, nosím, ale nemám pod ní mikinu.

ivzez

Ne, nenosím

Zimní bundu nenosím ani v zimě, protože u nás nejsou nijak tuhé zimy.

Člověk by se měl od dětství otužovat.
Budete-li teď nosit zimní bundu, co budete nosit, až teploty klesnou pod nulu?

Poznámka:
Alesh má pravdu s těmi nemocemi > akorát bych řekla, že spíše než o aklimatizaci
jde o otužilost.

Alesh

Ne, nenosím

Člověk se musí malinko aklimatizovat, tělo otužovat. Jinak je pak furt nemocnej. A hlavně, co bych nosil až bude opravdu zima?! To už by mi ani ta zimní bunda nestačila, kdybych byl tak zchoulostivělej.

Mr. Marek

Ne, nenosím

Zatím ne.

allsop

Ano, nosím

GM

Ano, nosím

Zvlášť po ránu. Ale nevařím v ní.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Zatiaľ len skoro ráno na prechádzke so psom mám bundu a keď vylezie slnko z perím, bunda ide dole.

nyjono

No to podle toho, jak je venku zima, jak dlouho budu venku
Je rozdíl, jestli jdeu ven brzo ráno nebo odpoledne, když je krásných 15 stupínkůnad 0.
A taky jestli jen přejdu pár metrů do auta a z auta\ někam, nebo jestli budu venku třeba hodinu nebo víc nebo jestli budu v pohybu nebo stát někde na bus zastávce.
Takže asi tak. Někdy jo a někdy ne.