Lgee

Měly jste někdy pocit že jste byli ve skutečném pekle?

Asi 4roky zpátky sem mel sen který byl tak živý že sem se týden klepal a 3 hodiny sem nemohl popadnout dech, byl sem v jakémsi ohnivém kruhu okolo byli démoni a nemohl sem se hnout z místa. A zároveň to pálilo ale ne tak moc abych křičel bolesti jelikož sem byl od ohně stále relativně daleko, byl to hlavně psychicky teror.

Odpovědi
led

Peklo nájdete aj na Zemi. Pritom to nemusí vyzerať ako známy výjav z diela Dante Alighieriho, ale skutočný život.
Je absolutne jedno či Diabol má na sebe módny oblek z najkvalitnejšieho materiálu, alebo je odetý kúskom zakrvavenej handry. Dôležité sú jeho činy.
Pozrite okolo seba, započúvajte sa zvukom…
Premýšľajte!

Drap

Ne neměl.

cochee

Peklo je zde na Odpovědích a to reálně. Čerti neumějí česky a za používání anket bych jim sekal rohy až u p**ele.

M i r e k

Já sám zažil něco, co vypadalo jako „poslední soud“ a bylo to dost psychicky zdrcující. A vyslechl jsem několik svědectví o zážitcích, které prý vypadaly jako setkání se zlým démonem nebo se zlými démony. Někteří myslí, že to může být způsobené nějakou přechodnou chemickou nerovnováhou v mozku. A někteří věří, že jako prevence před podobnými zážitky funguje vnitřní čistota mysli, jako kdyby „démony“ odpuzovala vlídná, laskavá, trpělivá a soucitná mysl, která se snaží nikomu zbytečně neubližovat, nelhat, nepodvádět, vyhýbat se závislostem, nebýt sobecká, nebýt bezohledná. Ale ne obětovat se pro druhé, spíše aby všem bylo lépe včetně mě.