Lgee

Máte veku od české pekárny nikoliv vlastní značky obchodního řetězce?

Nejlepší odpověď
quentos

Co je to zase za nesmysl? Jak může veka vyrobená v české pekárně nemít vlastní značku? Nauč se už konečně česky.

Další odpovědi
Mravenec

Nerozumím dotazu, kámo.

Aha, ne.

paul1

U nás máme pekárnu a dělají dobrý chleba, ale dnes už mají zavříno. Takže bude čerstvý chleba, čerstvě vytáhnutý z mrazáku 😉

Drap

Ne nemám.

elkon

Jestli myslíš večku, tak to bude až na Silvestra. Veka je chleba.

GM

Teď jsem přinesla krásnou veku, dnes v noci upečenou v místní pekárně.

GM

elkon – nevím jak ve vašem kraji, ale u nás chleba je chleba a veka je veka.

elkon

U nás je chleba tvar veka (oválný), nebo pecen (kulatý).

elkon

Ještě dodám: https://lidovys­lovnik.cz/index­.php?dotaz=ve­ka