kurec

Mají úřad práce i v zahraničí, nebo jen v ČR jsme tak neschopní v hledání práce?

Odpovědi
Smack

Něco ti povím..... Je to dlouhý, černý a smrdí to, co je to?

Přece fronta před pracakem, a ta je všude.

Rokio

Podle mě ano. Určitě těch států je víc než je jenom ČR.

Drap

V podstatě v celém civilizovaném světě jsou úřady práce, nebo jejich obdoby. Omyl je v tom, že u nás se to spojuje s tím, že UP nám zajistí práci podle našich přání. Od toho jsou agentury a vlastní snaha. UP ti zajistí práci pouze na místech, která jsou obtížně obsaditelná. Hlavní jejo činností je nezaměstnané evidovat.

Lgee

1/3 určitě

quentos

Jeho obdobu určitě. Třeba v anglofonních zemích je tzv. job center.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.