Dvorní šašek

Který cukrářský výrobek, respektive zákusek považujete za svůj nejoblíbenější?

Po kterém nejčastěji sáhnete?
Obrázek: https://pixaba­y.com/cs/photos/i­talsk%c3%a9-j%c3%addlo-tiramisu-ital%c5%a1tina-2157246/

Odpovědi
Filip84

jiný zákusek

Nejoblíbenější sladké jídlo mám paštiku, játrovou, s brusinkami.

Dokážeš si představit, jak chutná věneček (nic jiného z toho, cos vypsal, bych nepozřel) s pivem? 🙂

Ne, já na sladké opravdu moc nejsem. Mám rád colu, občas Einspänner Kaffee, ale tím to asi tak končí. Opravdu jednou za pár roků dostanu chuť na větrníka, mě tam chutná ten krém. Tak to sežeru, dám si k tomu to Kaffee, sladké, pak je mi z toho blbě a bolí mne zuby a je zase na pár roků pokoj.

Nejlepší desert je utopenec!

mvk

jiný zákusek

laskonky
koňakové špičky
štafetky

Lgee

tiramisu

da ny

jiný zákusek

Mám raději štrůdl, koláče a buchty, než zákusky.

Porkman

indián