tlumič

kde lze zdarma stáhnout texty ČSN norem na veřejné osvětlení pro ME3c , ME4b ,ME5 ,S3,S4, S5 ?

Nejlepší odpověď
mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-stahnout-zneni-normy

Michálek1245

Normálně na internetu to najdeš. Ale jako dneska jsou ty normy podle mě úplně jiné. Navíc občas využívají inteligentní veřejné osvětlení, takže se toho podle mě zase týkají trochu jiné normy. Ale je taky klidně možné, že se pletu. Ohledně bezpečnosti a hygieny tam asi bude nějaký takový problém, to je taky fakt.