Lgee

Je tato žena vhodná na sbírání hub?

Zdroj: Pixabay

Odpovědi
JežíšKristus

Jak to máme vědět? Zřejmě ano, ruce i nohy má.

quentos

Vzhledem k tomu, že jednu hubu už má, těžko bude mít náladu hledat další.

Pepa25

Její obuv je pro sběr hub krajně nevhodná

elkon

Hloupý dotaz.

Rokio

Pokud tuhle činnost dělá ráda, tak ano. Měla by se ale převléct.

aliendrone

Ohe? Slinty slint, škoa na huy, e?!? ;) :D :D
CVAK!
Fuse bypassed
System reboot
Mind defender activation – NOW!

Ehm, tak je krásně stavěná, štíhlounká, ale ne vychrtlá (jak je dnes HNUSNÝM trendem), ale stejně i na ní něco najdu – je malá. A životní zkušenost tvrdí (velká pravděpodobnost), že je téměř jistě blbá, jak dlabané necky. HOWG! ;) :D :D

BTW – o zjentka strach nemám, toho rozehřeje teprve pohled na výpis z bankovního účtu s tučným zůstatkem. Ale co Kepler? Chápeš, že to lze kvalifikovat i jako POKUS O VRAŽDU?;) :D :D

aliendrone

Děvčátka, nedělejte Zagorky a vyjádřete se! Já kdysi také nenáviděl Dolpha Lundgrena. ;) :D :D
https://fakta­.today/crops/871467/620­x0/1/0/2020/12/28/bMW75u­8KxuNsaEqkv4ShUd­dT5EfsaGJW7qwL839e­.png

JežíšKristus

Josef pětadváca: Podpatek kypří půdu, za mě v pořádku.