bauerlukin

Jaká je nejlepší značka džusů?

ze supermarketů,
zapomněl jsem se zeptat jestli existuje ještě Tang, díky

Odpovědi
anonym

Pfanner

Doplnění: Ano, existuje, jen už sešel ze slávy.

anonym

Pfanner

aliendrone

Jiná značka

Žádná, i když jsou mezi nimi kvalitativná rozdíly (značné). Nicmé není nad vymačkanou šťávu z ovoce/zeleniny. Ideálně odšťavňovačem, aby ses moc nenadřel, navíc je i dobrá „výtěžnost“. Všechny džusy z krabice mají takovou divnou pachuť („ocas“), která mi už asi 10let celkem vadí.

Pokud bych si měl vybrat, tak Pfanner nebo Rauch, ono také záleží na konkrétním ovoci. Třeba pomeranč má lepší Pfanner a višeň Rauch.

Cuciet92

Pfanner

Arne1

Jiná značka

Nejsou špatné polské Tymbark.

marci1

Jiná značka

Rio Fresh. 🙂