Kazatel

Jak vydržet aktivně sexovat alespoň hodinu denně?

Nejlepší odpověď
quentos

Sexovat = rozdělovat (drůbež) (v prvém dnu života) podle pohlaví https://ssjc.uj­c.cas.cz/sear­ch.php?hledej=Hle­dat&heslo=sexo­vati&sti=EMPTY&whe­re=hesla&hsub­str=no
Stačí si tudíž obstarat dostatek čerstvě narozené drůbeže a kafe a můžeš to provozovat klidně několik dní v kuse. Budeš ale muset počkat do jara, než kuřata budou.

Další odpovědi
Disraeli

Ty chceš na to rady? 😂 Tak to chceš spíš zkušenosti/trénink.
To není nic složitého, dá se v pohodě s přestávkami „válet“ celý den v posteli. 😂 Sex navíc není jen o penetraci a samotném styku. I „normální“ sex může trvat tak půl hodiny až hodinu (byť samotný akt třeba jen pár minut, třeba kolem deseti… to už záleží na faktorech, podmínkách a jedinci), to není nic světoborného. ;)

paul1

Tak na takové výkony musí být i vhodná partnerka (patrnerky), aby to vydržela 😂.

cappuccino

Ty pri sexu sledujes cas?

Justin1

Proč je důležité mít takový cíl? Sex není výkonový sport. Nemusíte to snad nutně dělat každý den. Dělejte to, když na to máte chuť, čas a podmínky. Když uděláte i dost dlouhou předehru, tak tu hodinu snadno vyplníte, ale když se do toho budete nutit každý den, tak si to dost možná spíš budete kazit, už to ztratí nádech něčeho exkluzivního a bude z toho jenom každodenní rutina.

dubraro

To záleží na věku a kondici. Ve dvaceti, třiceti letech to jde samo.