1Filip Novak

Jak to je s PO boxem?

Dobry den

  1. Funguje PO BOX na balicky ze zahranici
  2. Jde poslat balicek s dobírkou na PO box?
  3. Kdyz jsou v mojim meste 2 posty tak musim na adrese specifikovat postu?

Nejlepší odpověď
cochee

  1. Někdy ano, někdy ne, záleží to na pravidlech přepravní služby, která přijímá balík od odesílatele
  2. To samozřejmě ne, fór PO Boxu je v tom, že přijdeš na poštu (dokonce i mimo prac. dobu), bez kontaktu se zaměstnancem ČP si odemkneš PO Box, vybereš obsah a odcházíš – co by tě přinutilo zaplatit dobírkovné?
  3. Samozřejmě, nejlépe pomocí PSČ – v podstatě každá pošta má své PSČ. V mém městě je přes 40 pošt a vsadím se, že v Praze ještě násobně více :)

Další odpovědi
Dochy

ad 2) zkusil bych se zeptat na poště. Dokážu si představit, že do PO Boxu hodí „Adresát nezastižen“. Nevidím v tom problém.

Maty Wei

Příspěvek smazán administrátorem.