Gus_Fring

Jak často jíte nedietní a nezdravá jídla? V jakém množství?

Ať už sladké, slané, ať už dorty, brambůrky, ať už colu, kakao. Prostě cokoliv.

Nejlepší odpověď
Kepler

Každý den, ale v množství menším než velkém.

Další odpovědi
quentos

Definuj nezdravé jídlo.
Není pravda, že všechno kakao a všechno sladké je nezdravé. Pravé holandské kakao a kvalitní hořká čokoláda jsou výborné zdroje hořčíku.
Jak často? Nepravidelně. Když přijde chuť, jsem schopnej sežrat na posezení celou čokoládu. Ovšem ne superhořkou, té stačí čtvereček až dva a máš dost, to je její výhoda, takže tu používám při duševním sportu, je výborná na nervy.
Tak jednou do týdne si zajdu do pekárny pro sladké pečivo. A když je domácí buchta od maminky, tak tou se cpu klidně každej den, přeci ji nenechám se zkazit.