zjentek

Dokáže Duch svatý vypálit víru v mém srdci?

To abych se nemusel nijak zvlášť sám angažovat v odvětví, jebož vlivům třeba moc nerozumím.

Neděle. Bůh svatý.

Odpovědi
zvonisek

Myslím si, že by to dokázal, pokud by uznal, že mu za to stojíš.
Popravdě nevím, zda někdo dokáže někoho donutit k jakékoli víře.
Nevím, zda jsem otázku pochopila.

Roman71

Pokud člověk upřímně touží poznat Boha a najít si k němu cestu, povede svatým duchem ty, kteří mu už slouží, aby mu pomohli Boha poznat a vytvořit si k němu osobní vztah. Pravý Bůh k sobě svatým duchem nepřitahuje nikoho, kdo o něj nemá zájem. Nikoho do ničeho nenutí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.