jirka F

Co si tak dáváte k čaji nebo ke kafi, když vás chytne chuť?

Já většinou sušenky nebo křupky.

Nejlepší odpověď
Ametyst

D) mám jinou odpověď

Piju přes kousek čokolády, která se horkem krásně rozpustí v puse.

Další odpovědi
elkon

D) mám jinou odpověď

Kafe nepiju a čaje většinou bylinkové, když je třeba a k těm se nic nejí.

quentos

A) sušenky a ostatní cukrovinky

… nejlépe domácí…

zjentek

D) mám jinou odpověď

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=mrkvov%C3%BD+s+o%C5­%99echy&ei=pDzpY­eG9KLCP9u8P9cmsu­AQ&ved=0ahUKEw­jhn97MksD1AhWwh_0HHfUk­C0cQ4dUDCA4&oq=mrkvo­v%C3%BD+s+o%C5%99echy&gs­_lcp=Cgdnd3Mtd2l6E­AwyBggAEBYQHjIG­CAAQFhAeMgYIA­BAWEB4yBggAEBYQ­HjIGCAAQFhAeM­gYIABAWEB4yBggA­EBYQHjIGCAAQFhA­eMgYIABAWEB4yB­ggAEBYQHjoHCA­AQRxCwAzoECCEQ­FUoECEEYAEoECE­YYAEoECEMYAVCtCViK­FmDjJmgBcAJ4A­IABrgGIAe8MkgE­DOS43mAEAoAEBy­AEIwAEB&sclien­t=gws-wiz (samozřejmě ve svých divokých snech!)

paul1

A) sušenky a ostatní cukrovinky

Kepler

D) mám jinou odpověď

V kávě rozmíchám ještě inst. kakao, kousek čokolády, smetanu a trochu rumu. Neuvěřitelná bomba!

Kelt

D) mám jinou odpověď

Tak někdy oplatky, sušenky, brambůrky, koláče, a někdy nic. Záleží na tom, zda je to ráno, večer, zda pracuji nebo budu spát.

aliendrone

D) mám jinou odpověď

No cigaretu přeci. Zažene hlad, zvýší aktivitu, prostě tě posune na level „bdělý, ostražitý, výkonný“! Kdepak nějaká buchta/cukroví, to tě naopak srazí na level „buď blbý, tupý, nemyslící a ospalý“. Však možná poznáš časem sám. ;) :D :D

Malvína

D) mám jinou odpověď

Většinou nic, čaj si vychutnám samotný, kávu piji jednou za čas. Někde na návštěvě cokoli, co je nabízeno. Pokud navštíví někdo nás, dáváme si máslové sušenky. Kupuji Beskydské, vynikající chuť másla.

Arne1

D) mám jinou odpověď

Mléko nebo rum. Rum většinou nemám, tak tedy mléko.

GM

D) mám jinou odpověď

Většinou 2 cigára.

Jan.F

Po čemkoliv čímkoli namazané, je stejně nejlepší k černému čaji, čerstvej křupavej suchej rohlík. Při snídani je to snad ještě chutnější.

aliendrone

GM>>> GRRR! To se dělá? Takhle bez servítku strčit nejkrásnějšího, nejskvělejšího, nejúžasnějšího atd. aliendrona do kapsy? ;) :D :D