Raspov

Wolt+ předplatné na rok blokace bez důvodu – krádež peněz

Zdravim, koupil jsem si Wolt+ predplatne na rok a predtim uz jsem rok mel bez problemu. Ted po par mesicich my najednou zakazali transakce a nemuzu si objednat, kartou ani hotove. Napsali my ze jejich automaticky system vyhodnotil podezrelou aktivitu a ze s tim nemuzou nic delat. Chtel jsem vratit penize ale nic. Pak cosi se vymlouvali na interni informace a ze system chyby nedela. Samozrejme nic podezreleho se nedelo, vetsina mych objednavek byla osobni prevzeti a par na adresu firmy. Nic vic se nedelo a roky bez problemu. Jak se mam branit a ziskat penize zpet? Nemuzou si prece jen tak bez duvodu rict ze automaticky system najednou neco najde a hotove, penize jsou nase..

*Doplnek: Vse bylo placene kartou predem a vetsina obj byla osobni prevzeti a do firmy pro me. Nic porusene nebylo.

Odpovědi
Drap

Neni dost dobře jasné na co se ptáš. Pokud chceš vrátit své peníze, tak to vidím jako podvod a doporučuji nahlásit na Policii ČR. Tady to bohužel nikdo z nás nevyřeší.
Jinak děkujeme za informaci.

elkon

ČOI a policie.

Pepa25

Podle odkazovaných podmínek mají nárok na blokaci účtu v případě nepřevzetí objednávky, která měla být placena hotově.
Existují ale podmínky pro Wolt+ a tam se jasně říká, že „Vaše předplatné je jen pro osobní použití“. Z odpovědi, kdy to sám uvádíte, že „většina objednávek …“ vyplývá, že jste si porušení tohoto pravidla vědom …

Zdroj: https://explo­re.wolt.com/cs/cze/­woltplus-terms