Vypozorval jsem zde již spoustu zajímavých přezdívek, máte k ní zajímavý příběh a vztah?

Nebo to bylo prostě první slovo, které vás napadlo?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze paušalizovat, ale lze předpokládat, že většina z nás má ke svému nicku jistý vztah. Ať už pochází z přezdívky, svého jména, z oblíbené postavy či díla a těch důvodů může být nespočet. Udává se, že většina má něco společného s jménem, s rodinou nebo s někým či něčím, co důvěrně známe.

Další odpovědi
Kelt

Zaujala mne kniha cviků, kterou vytvořili keltští druidové, protože je bližší našincům než jóga. A na našem území byli Keltové, kteří přešli jinam. Proto jsem si zvolil tuto přezdívku.

Rokio

Zvolil jsem si přezdívku Rokio jako odvozeninu od Rock Lee, mojí oblíbené postavy z anime Naruto.

Mám podobné přesvědčení jako on. Podle něj je možné porazit génia tvrdou dřinou.

quentos

Na to už jsem odpovídal před 10 lety: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nick-a-jeho-vznik