Rokio

Které téma je obecně v české společnosti tabu?

O čem se v Česku nemluví ve většině rodin?

Nejlepší odpověď
Tonda Káňa

Ještě bych doplnil Saviera – duševní zdraví je pořád velké tabu, i když v poslední době se to už lepší…

Další odpovědi
Savier

Incest, domácí násilí, alkoholismus.

Ametyst

Očkování proti covidu.

Tonda Káňa

Ametyst: 😂😂 Jasně, taky ještě nezapomeň na mír s Ruskem 🤟

Ametyst

Copak se ti nelíbí? Ptají se snad doktoři, jestli jsme byli očkovaní, zatímco se za covidu ptal každý pingl. Proste přestalo platit evropské právo GDPR. To je ovšem pro tebe moc složité, tolik časových rovin a pochopení příčiny a důsledku. Když máš problém s pochopením reality, seš ten poslední, který by se měl vysmívat. Spokojnse s tím, co ti řeknou masmedia, to ještě zvládneš, ono je to najednou Brno, a přemýšlivé lidi nech na pokoji. Jinak budeš za blbečka mimo mísu, který se nechá utáhnout na vařené nudli.

Tonda Káňa

Wow, nehacknul Ametyst aliendron účet? Prože jako bych četl jeho odpověď. Akorát jsi nepoužila slovíčko „havloid“, které on používá všude…

Tonda Káňa

Mimochodem, s tím ptaním se na očkování – kovid se už téměř mezi lidmi nešíří, již zde není pandemie kovidu, stala se z toho „jen běžná chřipka“. Proto se na to už nikdo neptá. Ale to vy „osvícení“ nechápete, vy za tím vidíte něco horšího, že…

Prober se, ten, kdo nechápe realitu jseš ty, dokazuješ to každým podobným příspěvkem…

zjentek

Káně, a co vlastně se lepší? To že zhýčkaná generace 1984 – 1999, současně v produktivním věku, čili často rozhodující, nadělala (ve vlastní patogenní představě života) sama ze sebe (z lidí obecně) domnělé duševní pacienty? Kryploidy jak duševně, tak fyzicky? Že si navymýšlela diagnózy aby nemusela čelit realitě a krutosti života? To, je ten tvůj domnělý „vývoj správným směrem“?

Co jsi, Barbie?

To si děláte sami, že si na sílu vymýšlíte a vnucujete dříve neexistující, lživé a nesmyslné diagnózy. Ano, VY, snowflakes a podobný ubožáci, takto z útrob virtuálního světa, vytržení někde ze hry, fyzicky nebezpečně až brutálně utlumení 🙄

Tonda Káňa

Ty jsi teda slušně mimo 😆💩

Nevím, jaké „smyšlené diagnózy“ máš na mysli? Myslíš, že třeba závislost či deprese jsou smyslené? Že to jsou jen slabosti? Pak si něco o tom nastuduj, než zase mlýt hovna, protože jsi depresy či závislost zřejmě nikdy neměl.

Až budeš mít skutečné deprese a nebudeš kvůli tomu ani schopen otevřít tu svoji držku, tak si na mě vzpomeň… Ale tak co taky čekat od dědka, který asi zpochybňuje i existenci kovidu…

Jo a mimochodem, mladší generace na rozdíl od těch starých, tedy asi ty a aliendron, tj. dědci, tak ty své problémy často řeší pomocí terapií a méně pomocí alkoholu. Co kdysi (a o mně nemluvě) lidi dělali, když měli v životě problémy? Chastali. Pak třeba dopadli jako já v léčebně. Naproti tomu mluvit o tom je lepší. Z tohoto hlediska je i ta dnešní generace „snowflakes“ lepší než ta tvoje. A klidně se z toho poser 🖕😂🖕

Tonda Káňa

Mimochodem, duševní zdraví je tabu právě kvůli neinformovaným idiotům, jako jsi ty… 🖕🖕🖕