zjentek

Dá někdy současná společnost i citlivým možnost projevit svou moudrost?

☝😮👉 😲😦

Nejlepší odpověď
Disraeli

Nevěděl by moudrý, jak se sám účinně projevovat a případně působit na společnost?

Prď na společnost; „Poznání druhých je moudrost, poznání sebe sama je osvícení.

Další odpovědi
Tonda Káňa

Jestli myslíš sebe, tak na slovo „moudrost“ hned zapomeň…

da ny

Moudrý člověk, není „zbytečný cíťa“ , nemá zapotřebí, čekat, jestli se může projevit v nějaké společnosti /viz. Disraeli) a hlavně, ví jak..
„Citlivý“, snad může být člověk s vědomostmi i nadměrnými.....
Tedy mívá i dostatek citu, aby věděl jak na to a zda vůbec… 😉
„…citlivý příd. 1. schopný rychle přijímat i jemné vnější popudy a reagovat na ně; senzibilní, vnímavý: c-é ucho, oko; c. zrak, sluch bystrý; …“
https://ssjc.uj­c.cas.cz/sear­ch.php?heslo=ci­tlivost&hsubstr=no

aliendrone

Trochu mě děsíš bejku. Jednou karma, teď tohle… 😮
Jakmile na chlapa lezou podobné myšlenky, značí to obvykle nějaký PRŮSER, který obvykle končí NEDOBŘE. Takže…

  1. chci z5 starého zjentka
  2. sňatkového unterwassermanna
  3. přisprostlého, s nekonečným zástupem nových lásek

atd., atd.

Ergo – jakmile tohle na tebe přijde, tak si BLESKOVĚ střel pořádný pohlavek (žádné šimrání, musí se ti alespoň zatmít před očima)! Následně navštiv kulturně společenské zařízení (ideálně s dámskou obsluhou nahoře BEZ, případně s tančnicemi u poledance tyče [obdivování zázraků přírody je psychology DOPORUČOVÁNO]) a zkus tam do sucha vychlastat pípu, případně celý sklad alkoholu. Jasně, bude to něco stát. Ovšem nejde zde o finance, ty byly, jsou a budou, ale jednou MY nebudeme! Jde spíše o to RÁNO poté (měj připraveny v lednici kys. okurčičky apod.). Každopádně tato rychlá první pomoc by MĚLA zafungovat a korigovat tvé myšlení správným směrem. Taxe drž! 😉 😛

aliendrone

Disraeli>>> To je KUA dobré přísloví! 🙂

Disraeli

Nj, je. :D Vypůjčil jsem ti to od Lao-ca. Ten se v tomhle docela vyznal, tak hádám, že v tom bude pravda. 😅

Gastino

Příspěvek smazán administrátorem.