agentpv

Vyhrál jste někdo z vás či vašeho okolí ve sportce či loterii sumu, jež by stačila na nový 2generační dům se zahradou?

Nechci zde psát sumu – to, co bylo kdysi 100 000 Kčs, se nedá srovnat se stejnou sumou dnes. Samozřejmě mě zajímají i větší výhry.

Odpovědi
Rokio

Já ne. Největší částka, kterou jsem vyhrál, je 6.500 Kč. Bylo to asi před dvěmi lety. O výhru jsem se rozdělil s rodinou.

paul1

Zatím leda tak na namalovanej. Ale pilně dávám jeden sloupec na každé slosování a čekám, možná to jednou přijde. Dám vědět.

quentos

Jenž lze použít pouze v 1. pádě mužského rodu.

agentpv

Tak to jsem ani netušil – a to už mám víc jak 30 let po maturitě!