Klarqqq._

V jakém oblečení bych měla jít do zpovědnice?

Zoufalý pokus být křesťan a proto až budu moct tak tam půjdu (nemám čistou duši a mysl)

Nejlepší odpověď
da ny

Do zpovědnice se nedostanete (tam by měl sedět farář, pop apod.). Ke zpovědi si na sebe vezměte, co je Vám libo.
Ke křesťanství/víře, by Vás mělo přivést něco jiného ;D

Další odpovědi
Kazatel

Minisukni a přiléhavé tričko, už se těším na změnu.

elkon

A k čemu je to dobré? Buď nad věcí.

led

Bosá, biela šatokošeľa až po zem bez stiahnutia v páse, nemaľovaná nenavonená a bez šperkov … nie, to bolo kedysi. Dnes nie je dôležité v čom prídete, ale čisté srdce s úprimnou spoveďou.

Klobouk

V sukni a naostro. Jako na gyndu, je to podobné

Pepa25

Jako do kostela – navíc zpovědnice je obvykle přímo v kostele.