dust8

V čem spočívá pravý význam tzv. „roast me“ s přiloženou fotkou, který se hojně vyskytuje na redditu?

Nejlepší odpověď
annas

https://www.qu­ora.com/What-does-roasting-someone-mean

1. Populárním aktem „pražení“ někoho, přinejmenším v médiích. Jde o e veřejné ponížení člověka takovým způsobem, že působí komediálně.

„Pražení“ jsou většinou míněna jako vtipný necitlivý vtip pro jednu osobu. Nejčastěji směřují k vystoupení. Obvykle se jen zasmáli a vrátili se s „Ooh“ a "Nechceš za sebou spálit led? “ a podobné výroky „publika“.

"Pražen!í však může být také mimořádně odporným a neuctivým činem, pokud je použit určitými způsoby, například když násilník brutálně „upéká“ svou oběť.

Ćasto jde o záměrné útoky, které mohou být pro sebeúctu dospívajícího člověka velmi destruktivní.

2. Pražení – Chcete-li někoho vtipně zesměšňovat nebo ponižovat dobře načasovaným vtipem, jehol šířením nebo návratem.

Roast Me je komunita věnovaná uživatelům, kteří uvítají vtipné posměšky, nebo dokonce brutální trollování od Redditorů – to vše proto, aby si otestovali smysl pro humor a sebevědomí nebo se ve většině případů pobavili.

Takže Redditor u / MufasaQuePasa , který trpí ochromující depresí, nedávno vyzval komunitu, aby ho upražila , a požádala je, aby mu dali důvod „všechno ukončit“.

https://www.new­s18.com/news/buz­z/teen-suffering-from-depression-asked-reddit-to-roast-him-this-is-how-they-responded-2025761.html
.–
I v češtině se používá, že někdo někoho zpraží, že ho napadne, „seřve“, dokonce. urazí. pak se vysmívá.

Nechá druhého pak „smažit“ ve vlastní šťávě.Tak nějak to vidím.

Další odpovědi
doktorwho

Já si to vždy vykládal jako „smlsni si na mě.“ Pokud vím tak chcete po ostatních, aby Vás jakkoliv ohodnotili, např. jak jim přijdete. Většinou vtipně. Ale od Redditu se poslední dobou snažím držet dál. Už se to číst nedá, hlavně jakákoliv politika.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.