alesruza

Budu chtít kamarádovi převzít zásilku osobně. Budou chtít po mně občanku kamaráda?

Top Trans

Nejlepší odpověď
Roman71

Jednoduché řešení:
Zavolal jsem dopravci a sdělil mu, že zásilku adresovanou mně přebere někdo jiný. Nadiktoval jsem mu kontaktní údaje, dopravce si identitu náhradníka při vydávání zásilky ověřil sám a nebylo co řešit 🙂

Další odpovědi
Edison

Nikoli. OP se nesmí půjčovat. Možná budou chtít plnou moc. Možná i ověřenou…

Drap

Nebudou chtít cizí občanku. Budou chtít ověřenou plnou moc.

Kelt

Občanku asi ne, ale na poště se dá vyřídit, že je možné přebírat zásilky za druhého. Je to třeba konkrétně dohodnout. Manželka vybírala dceři poštu, když byla dcera v zahraničí. Ale detaily nevím.

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to jmenovat nemůže) se píše OTÁZKA.