dust8

To je nějaké pravidlo, že se musí časem vykácet všechny stromy v parku, kde si hrají děti?

Nejlepší odpověď
Kepler

Zdravé stromy se zpravidla nekácejí. Snad jen v případě, že jde o náletové, nekontrolovaně vyrostlé dřeviny, které narušují dendrologickou architekturu parku.

Další odpovědi
Emefej

Mělo by platit pravidlo bezpečnosti. Pokud je strom ve špatné kondici a hrozí nebezpečí, tak musí dolů.

Pepa25

Ano, časem se musí pokácet všechny stromy v každém parku, zvláště pokud si tam hrají děti, protože nejde o bezzásahové zóny, kde stromy hynou přirozeným způsobem.

kostikos

Je to prapodivný svět. U nás zrušili i pískoviště. Prý bylo pro děti nebezpečné. Písek byl prý plný virů a bakterií (nejsem expert, ale myslím si, že víc jich najdeme na klávesnici počítače) navíc mělo pískoviště betonové okraje na kterém byly dřevěné desky o které by se mohlo dítě zranit. Po roce tam dali s velkou pompou takového toho prolézacího „pavouka“ a po několika úrazech dětí to raději celé zavřeli :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.