jirka F

Řekli byste o sobě, že jste to v životě dotáhli daleko?

🙂

Nejlepší odpověď
elkon

To je subjektivní pocit. Někomu stačí, že si při jídle nevypíchne vidličkou oko, někdo je rád, že dokáže opravit auto, jiný že vystudoval VŠ. Já jsem spokojen, dělal jsem práci, která mě bavila, dokázal jsem vydělávat solidní peníze a proto mám pěkný důchod. Vychovali jsme slušné děti, které už mají své životy.

Další odpovědi
Drap

Vždy jsou ještě možnost, že by bylo možno jít ještě dále.

Lotr2008

Dle mého ano.

Rokio

V rámci studia docela ano. Na základce jsem měl jedničky, nebo alespoň vyznamenání a na OA jsem byl solidní trojkař.

paul1

Kam se dalo, tam jsem došel. Bez ztráty kytičky 🙂.

quentos

Ano.

zjentek

Tak určitě, bo to co já už nikdo druhý stejným způsobem nedokázal a vypadá to, že tohle nedokáže už ani v budoucnu. Nikdy. A přitom stačilo nejít s davem. S tupým stádem. Až tak jednoduché to bylo.

Elkoni, a dál? To je všechno??? 🤔