kozeluzna

Proč žádné zvíře dosud nevykázalo příznaky nemoci, navzdory tomu, že koronavirus se původně rozšířil právě ze zvířat?

Odpovědi
autacek

Protože je nanejvýš pravděpodobné, že k rozšíření viru jako v jiných případech došlo uměle. Kdo může mít největší profit na oslabení Číny i zbytku ekonomiky světa si lehce spočítáš, dost pravděpodobně to budou ty samé státy, které přijdou i s vakcínou.