Lgee

Proč tak málo kluků chce malé holky?

Mam na mysli holky okolo 150 cm

Žádná, ani ta neošklivějši holka nemá o napadníka nouzi, mam na mysli že ze všech holek mají ty nejnižší nejmenší zájem.

Nejlepší odpověď
quentos

Z podobně povrchního důvodu, jako málo holek chce malé kluky.
Těžko odpovědět na otázku, která vychází z nepravdy. Naopak malá postava u žen se u mužů těší značné oblibě – probouzí ochranářský instinkt.

Další odpovědi
paul1

Já mám 185 cm a malé holky se mi vždy líbily, manželku ale mám vysokou 167 cm.

Schluker

Nikdy sem si nevsiml, ze by mensi holky mely nouzi o napadniky. Sveho casu sem mel pritelkyni, ktera mela 152 cm. Meli jsme mezi sebou rozdil takrka pul metru a nicemu to nevadilo.

zjentek

To není pravda já jedu po malinkých jak po uzeným.

JežíšKristus

Protože když můžeš mít partnerku 180cm tak proč bys měl partnerku 150cm. Chlapům se od přírody líbí nohy do nebe, nižší ženy vypadají opticky víc tlusté, což nefalíruje s dnešní představou toho, co je atraktivní. Z evolučního hlediska vyšší ženská odkopne malou holku přes devatero hor, a tudíž má vyšší šanci na přežití (což v dnešní době je celkem jedno ale mozek to tak podvědomě stále vnímá). To je jako ptát se, proč tak málo lidí chce trabanta, proč si každý raději koupí Octavii.

Disraeli

Není pravda. Navzdory profesionálnímu modelingu, která převážně nabírá vyšší ženy a dívky, tak většině mužům se líbí spíš menší holky (ale myšleno menší, než ty větší, jenže holky jsou v průměru vždy menší, než kluci… totiž, že většina holek je menších a ty větší jsou vyjímky. Asi od 150 do 165 cm a podle vlastních zkušeností se takovým mužům – i mně – líbí nejvíc,… než 170/175 cm a třeba ještě mnohem víc).

Drap

Neni to pravda

Dochy

Obecně to nepovažuji za pravdivé, i když 150cm už je od průměru vzdáleno docela dost. Problém bych hledal jinde než ve výšce.

Čecho_slovák

zjentek, doufám, že nejdeš po malinkých nejen výškou, ale i věkem.