nyjono

Proč se zde někteří dotazují na deaktivaci profilu, a přesto to tu stále navštěvují a pokládají otázky?

Proč to tady jednoduše nepřestanou sledovat?

Nejlepší odpověď
annas

Na to by odpověděli jedině ti, kdo se ptají. Co si myslím já? Proč?

  1. Protože si nepřečetli Kodex, z něhož by se dověděli víc.
  2. Protože chtějí na sebe upozornit, třeba čekají, že je někdo bude přemlouvat, aby změnili své rozhodnutí.
  3. Protože už požádali o deaktivaci a trvá to déle, takže se nemohou rozloučit.

Další odpovědi
led

Tí, čo chcú naozaj odísť, sa nepýtajú. Jednoducho odídu, buď hlučne s rachotom padajúcich Bytov a bitov na stránke, alebo potichu, nebadane s kľudom Angličana.

Na druhej strane sú tí, ktorí potrebujú neustále záujem okolo seba, cítia sa nedocenení a vôbec, pozrite si Sigmunta Freuda o týchto ľuďoch.

elkon

Protože neví co chtějí. Deaktivovat nic nemusí, prostě sem nepolezou a je to. Tím to bude vyřízené.

ReHu

Možná je touží po pozonosti.
jsemjá, kdybys někdy v budoucnu nechtěl s tímto webem mít nic společného, proč to řešíš teď? Pravidla se mohou změnit. Klidně i několikrát.

jsemjá

Odpovím ti: Já se ptám, protože kdybych to tu někdy, až se to tady celé zvrátí, chtěl opustit, a nechtěl bych s tím mít nic společného.

Pepa25

Hufnágl: tak teď už chápu, proč si tu stěžujete na mazání. Pokud odpovídáte tímto způsobem …

jsemjá

Annas, nemel o kodexu, já ho četl, Led, já se ptám, protože nevím, jak se to dělá, souhlasím s Hufnáglem.

led

jsemjá, otázka bola jasná, na súčasnosť a nie akúsi nejasnú budúcnosť. Jednoducho,
ak chcem odnekiaľ odísť, tak tam prestanem chodiť.
Pokiaľ tam napriek tomu chodím, tak sú možné dôvody viď moja odpoveď.

V nejasnej budúcnosti, každý užívateľ niekedy v čase opustí túto stránku,
1 – buď preto, že dobrovoľne odíde sám, pretože sa tak rozhodne
2 – bude nedobrovoľne odídený (vymazaný adminom)
3 – stránka skončí svoju činnosť.

Ak problém vášho dobrovoľného odchodu riešite už teraz, keď ešte ani nechcete odísť, hovorí to o vašom alibizme „Ja nič, ja muzikant, to oni!“ Ďakujem vám, že ste mi ozrejmili, kto ste.

jsemjá

Sorry, jen jsem to chtěl vědět.

annas

jsemjá,

dá se reagovat slušně, ale proč jste tedy vkládal otázku, jak deaktivovat profil?

Stejně tak vaše otázky vždy nebylo OK.

jsemjá

Pokud vím, moje otázky jsou ok, a vždycky jste mi dala smysluplnou odpověď. A také – vyjádřil jsem se slušně. Ale mou povinností, je, omluvit se vám.