zjentek

Proč se tolik Čechů doslova nakrkne, když v ČR mluvíte otevřeně o sexu?

A je to i jinde? Kde? Třeba i dále, než v bývalém východním bloku?

Všimli jste si toho někdy? A je celkem jedno, z jaké oblasti sexu téma je… já nevím, co myslíte?

Myslíte, že tito lidé mají nějaké sexuální poruchy či, nedej Bože, úchylky?

(Pro upřesnění: třeba mně kdyby kdokoli vykládal cokoli barvitého z oblasti sexu a měl jsem třeba nějaké poruchy či, nefunkčnost či třeba i neschopnost, za kterou bych si mohl jen já sám, tak i přesto bych byl ochoten nezávistně naslouchat a jistě by mě povídání nerozčílilo. Jsem přesvědčen, že bych byl i přes možný handicap pobaven.)

Venkoncem i tady odstranili podobnou kategorii, přestože jsou kategorie už tak dost „okleštěné“.

Téma „sex“ zjevně nasírá a lidé se pak při tomto tématu dokonale „odkopou“. Děkuji

Nejlepší odpověď
Vojta24

Téma sexu mi vůbec nevadí, klidně bych ho ve slušné podobě toleroval i tady v otázkách (to je vzkaz pro mazálky, pokud je dotaz třeba i se sexuální tematikou věcný a není zbytečně vulgární, proč by měl vadit).

Vadí mi jen když někdo mele kraviny a to je pak jedno zda se to týká sexu nebo manželského soužití, Zjentechu … https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mozne-znasilnit-vlastni-manzelku

Další odpovědi
led

Ak pôjdete v smere zapadajúceho slnka, zistíte že tam je to oveľa, ehmm (jemne povedané) a v Ázii, nesprávne nasmerované slová, pohľady vás môžu stáť krk. Za veľkou mlákou aj pozretie na stážistku vás môže stáť prezidentský úrad, aj keď na druhej strane sa tam tomu istému medze nekladú…

Na tejto stránke platia isté pravidlá a každý! užívateľ je povinný ich dodržiavať, pokiaľ chce byť naďalej užívateľom tejto stránky bez ohľadu na „hodnostné a medailové“ označenie.

jirka F

Já k nim také patřím nenávidím když se mluví ostře o sexu když normálně tak to nějak zkousnu ale jinak mě to naštvává.

jsemjá

Mě to nevadí, a ani nikoho takového neznám.

anonym

Tento server patří provozovatelům a ti samozřejmě mají právo rozhodnout o tom jakou kategorii zruší či založí – dokonce jsou za zdejší obsah dílem odpovědní, takže o tom musí rozhodovat.

Jaký smysl tedy má zbytečně nad tím diskutovat pod další otázkou ? Pokud se vlastníci serveru rozhodnou kategorii sexu vrátit – tak dobře, a pokud ne, je to tak jako tak jejich věc.

Buďme ale realisté, aby mohli takovou kategorii vrátit museli by implementovat ověření věku uživatele a vzhledem k tomu, že na serveru se roky nic nezměnilo a vývojářů je zjevně nedostatek, to reálně spíš nehrozí.

No a pokud se tímto dotazem opravdu vracíš ke svému vlastnímu předchozímu dotazu o znásilňování manželky bez ohledu na její vůli, uznej že to je docela konfliktní téma samo o sobě a že tím někoho nadzvedneš ze židle se dalo předvídat.

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.