CTTON

Proč je většina lidí tak hloupá?

Nechápou, že komunisté u moci už být nemohou jelikož existuje EU a OSN

Nejlepší odpověď
Pepa25

Já zase nechápu, jak tu může pod různými nicky donekonečna jeden člověk psát kraviny o OSN …

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, myslím si, že tímto dotazem jsi ze sebe (především zdůvodnění) udělal totálního hlupáka ze sebe a ukázal jsi, jak na tom s myšlením a chápáním jsi …

… od kdy je OSN a co zde (a nejen zde) bylo za režim a kdo byl u moci ??? doplň si vzdělání a základní znalosti a pak kritizuj !!!

annas

Jak řekl moudrý Jan Werich

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, si jen ti nejchytřejší hrají na hloupé.“

Voltaire
„Kolik hloupostí napovídají lidé jen proto, že chtějí říct něco chytrého!“

Zdroj: https://citaty­.net/citaty-o-hlouposti/

elkon

Hloupý je ten, kdo stále vymýšlí nesmysly.

quentos

… říká někdo, kdo se dosud nebyl schopen naučit interpunkci, natož pochopit, že mít zde více než jeden nick je zakázáno…

Hufnágl

Tsss, stačí státní převrat a šup, už jsme v područí Ruska nebo Číny.

da ny

JJ. Také jste „dobrý vzorek". „kdo jinému jámu, jámu…, sám do ní sám“ :)
Pravda, interpunkce není ani má silná stránka. Nikdo nejsme dokonalý. :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

CTTON

Musí dodržovat právo OSN.

CTTON

Čína a Rusko ale musi dodrzovat pravo eu a osn.

Drap

Jak jsi přišel na takovou blbost? Čína ani Rusko, nejsou členy EU, tudíž jim právo EU může být ukradené.