petasilvink

Potřebuji rychlé a levné bydlení, máme zkušenosti s mobilními domy?

Odpovědi
AlfonzSP

Prosím, pouze info o českých firmách.

Do ceske zimy to vhodne neni. V nekterych obcich si takoveto stavby nepreji. Na druhou stranu je to opravdu levne, zejmena pokud se koupi levny MH.

paul1

Nabídne mi někdo něco?

Možná pan Gerendáš bude mít něco na prodej 😁

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Buď se rozumně zeptej a podrobnosti napiš přímo k tomu dotazu (doplnění), nebo udělej pořádnou anketu. Ale tohle zvěrstvo cos sem poslal mám chuť nechat zrušit. Nejspíš to brzo udělá někdo za mně.

elkon

Je to možná zajímavé bydlení, ale mobilheimy nejsou většinou pro trvalé bydlení. Setkal jsem se s tím, že po první zimě následovalo zateplování, jako u běžného jiného domu, protože by protopili celé úspory.