zjentek

Pomůžete se zajímavým doplněním k tajence křížovky?

Tak, a teď jsem, dle mého, skutečně „s otázkou na správném místě“, jak vyplyne z textu níže.
Tajenky jinak neposílám, ale tentokrát se jedná o vyjímečnou situaci, které, za pomoci tohoto serveru, jistě bude stát za to se zúčastnit . U této křížovky se totiž píše, cituji: „Odborná porota ocení 10 autorů správného znění tajenky, kteří zároveň“, A TEĎ POZOR, „nejzajímavěji odpoví na otázku“: „V čem se liší medicinální sladová vína od běžných vín?“
Takže tajenka se tentokráte nebude losovat jen tak z klobouku. Odměnou za výhru bude ono medicinální víno v hodnotě 269ká v dárkovém balení, kteréž mě, abstinenta, přitahuje.
Vyluštěná tajenka zní: Nemocný obvykle nemá tak silnou náturu aby zdolal jak nemoc tak léky.

Troufne si tedy někdo tady na zajímavou odpověď? Později sdělím, čí odpověď vyhrála, neboť jsem 100% přesvědčen, že min. jedna odpovědˇ z fundovaného webu zákonitě vyhraje ;)

Tak nepřidá se více jedinců se ZAJÍMAVOU odpovědí na otázku-
V čem se liší medicinální sladová vína od běžných vín?

Mně napadá rozdíl jen v tom, že nejsou v dostání k řetězcích, kde si je pak nemohou pořídit i bezdomovci pro svý vlastnosti „proti smrti“, aniž by z nich bylo nevolno, ale já zajímavej nejsem, takže takto tu soutěž asi nevyhraji ;(

Nejlepší odpověď
luckykubrt

Jestli to chápu správně tak medicinální vína od běžných se liší tím, že jsou zdravotní. Na zdraví !

Další odpovědi
anonym

Sladová vína jsou tolik sladká, že je nemocný glogtá na patře a pak zběsile vyflusne. Část sladu trořenou velkou dávkou vitamínu C mu však sjede až do organismu kde to tělo tak nakopne, že se pak už neřečí situace, kdy nemocný obvykle nemá tak silnou náturu aby zdolal jak nemoc tak léky. Ono nechtěné polknutí tělo brzo uzdraví, ale člověk pak přemýšlí, co se zbytkem vína a tak jej posílá zjentekovi, aby tu vyhlásil soutěž o zbytky tohoho zázraku. Já snad vyhraji svou dávku, abych konečně porazil chřipku!

zjentek

Luckykubrt super ;D, nenapadá tě toho víc? Díík.

zjentek

…asi to pošlu slovo od slova ;D

zjentek

Founde jestli jsi ještě marod, přihoď si do fondu!

anonym

Stálo mě to skoro deset minut přemýšlení, takže snad ta námaha mi ještě nezhořší teplotu u chřipky, protože už jsem na hraně k tomu být opět zdravý jako lusk.

zjentek

Áááá tohle jim tam nemůžu poslat ;(