Rokio

Pokud byste měli na výběr, chtěli byste bydlet v Severní, nebo Jižní Koreji?

poznámka: Nevím, jak se píše Korea v tomto pádu, tak se za případnou chybu omlouvám.

Máte na výběr pouze z těchto dvou možností. Buďto Severní Korea, nebo Jižní Korea. Kde byste chtěli žít?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Kryšpín

Jižní Korea

Na severu vládne Kim tvrdou rukou, ale je tam pro ovčany bezpečno, v jižní je demokracie a trochu se tam krade, jako sem tam minimálně v Česku z těchto důvodů je to na jih, třeba jejich presidentka dostala jenom za mírné hrabošování 20 let

Lgee

Jižní Korea

Oboje je spatne, ale jizni korea je aspon demokracie, natoz v diktature muze chtit zit jen ten nejvetsi primitiv

Martin Tomča

Jižní Korea

Super guy

Jižní Korea

Arne1

Severní Korea

Poud bych se ovšem jmenoval Kim.