Rokio

Pokud by na Prahu zaútočilo tornádo síly F5, co by s ní udělalo?

Odpovědi
Kepler

Zůstala by jenom Vltava, tunely metra a silniční tunely. Silné konstrukce domů jsou srovnávány se zemí a odnášeny, projektily velikosti automobilu poletují vzduchem a jsou odmršťovány do vzdálenosti přesahující 100 m, stromy jsou odkorňovány.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Torn%C3%A1do#Ro­z%C5%A1%C3%AD%C5%99en%C3­%A1_Fujitova_stup­nice

Postmaster

Konečně by se mohli zbourat staré domy a památkáři by do toho nemohli mluvit, paneláky by to bez problémů přežili akorát by se zasklili okna.

Kelt

A k tomu by mohla hrát písnička od Karla Hašlera – My Prahu nedáme, radši ji zbouráme … A netrvalo by to dlouho.

Ametyst

Možná bychom konečně přestěhovali to hlavní město. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.