dust8

Plánujete si dny nějak dopředu?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, protože...

… plánovat dozadu jde těžko…

Další odpovědi
NoFear

Ano, protože...

Nonstop. Bez toho bych SVŮJ čas a povinnosti nezorganizoval a nic neudělal.

Kepler

Ne, protože...

Nemám rád předem nalajnovaný život. Jen si říkám: brzy bych měl udělat, koupit, zařídit to a to. Udělám to, až se mi bude chtít. Člověk míní, život mění…

paul1

Ano, protože...

Ono je to jak kdy, některé věci si plánovat musím, aspoň přibližně. A zase někdy nechávám čas plynout volně, bez plánování.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.