Reflux CZ

Od kolika let můžu podle zákona chodit do posilovny ?

Děkuju moc za odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

Šmarjá – tobě zákon zakazuje chodit do posilovny???
:-O

Další odpovědi
atena11

Podle mě je to jedno… My chodíme občas do posilky místo klasického tréninku a to jsme tam pouze holky od 11–14 let…
Doplňuji:
Samozřejmě ale s trenérama…

marci1

Není stanoveno, ale v posilovně Ti většinou řeknou tak od 15, 16 let. 🙂

Michálek1245

Je to de facto jedno. Určuje se ti hlavně ta pojišťovna a většinou je to třeba někdy kolem patnácti. Prostě doba, kdy to má cenu jak pro tebe, tak tím posilovna neriskuje to, že se ti tam něco stane. Mladí kluci si myslí, že když si dneska koupí MMA oblečení, tak jsou z nich profíci, ale opak je pravdou.

gecco

Marci → ono je to trošku jinak.
Fitka obvykle umožňují samostatný vstup od 18 let – brání se tak možnosti zranění nezletilého bez dozoru odpovědné osoby (nechtějí za tyto úrazy nést odpovědnost).
Ale žádný zákon vstup nezletilých nezakazuje, jde o rozhodnutí provozovatele (naopak – fitka často pořádají cvičení rodičů s dětmi)…
Na druhou stranu žádný zákon nenutí provozovatele vpustit do zařízení ani osoby zletilé (třeba nemyté, konfliktní, příliš hmotné…).
😉