zjentek

Myslíte, že s Pakarovou Adamovou by se taky dalo ulehnout do lože?

https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_im­g_E_J/mcniGr.jpeg?fl=cro­,0,0,1280,853%7Cres,1280­,,1%7Cwebp,75
(mně se to nějak nezdá)

Nejlepší odpověď
quentos

Ale co by ne. Ulehnout jde, ovšem nějaká další aktivita je otázkou.

Další odpovědi
elkon

To bych si připadal jak s Hurvínkem.

_Bůh_

Těžko by chtěla ulehnout se zdejším obecenstvem. Měsíční příjem má větší než zdejší obecenstvo za rok. Takže si nechejte zdát 😉

Rocker

Že není moc hezká by až tak nevadilo,stačí přikrýt hlavu polštářem.Ale že je blbá až na půdu,s tím se nic dělat nedá.

aliendrone

SRABE! Věř zkušenýmu, žádná ženská není ošklivá, jen TY jsi málo ožralej! ;) :D :D
(BTW – vážně to není Fidel, než mu začaly růst vousy? ;) :D)

anonym

Ani ryba ani rak a ještě by to mělo vytřeštěné bulvy.Určitě ne.

marci1

To nemusím naštěstí řešit, ale má takové „strašidelné“ oči.:-))
https://globe24­.cz/domov/koa­lice-se-dohodly-na-9-clenech-vlady-pro-spolu-a-6-pro-pirstan.f0ee4afd

hapiky

Jazyk bych nešetřil!

hendricks.br

Já jsem celkem úchyl, ale tady by se nic nepostavilo. Z téhle je cítit frigidita na sto honů.

zjentek

Všichni 👉👍👈! Něco nádherného! (; D; D;

cochee

Vy jste myslím všichni frajeři, ale kdyby se před vámi svlíkla, tak vám leze péro až z pod kravaty (pardon, paní Pekarová). Navíc soudit na vytřeštěné oči z momentky pořízené při řeči je taky inteligentštyk, vy všichni asi při řeči nehnete brvou natož vyvalíte oči, jak Terminátor nebo Vulkánec, co?

zjentek

Tywoe tak ji čekni ještě jednou jako celek vždyť nejde vovoči! (;(;(;

zjentek

„Ani ryba ani rak“ 😁😁😁