nyjono

Myslíte, že můžeme říci, spolu, bude nám líp?

Možná jen o malinko?
Dík za názory.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Co asi může být lepší? Každá změna jde k horšímu, když se boří, co fungovalo. Vyvolá se umělý nedostatek, tak se zvedne cena, a budeme platit jako vzteklí. Odhaduji, že i více než na Západě, i přes ty třetinové příjmy.

Další odpovědi
zjentek

Já bych si prosím dovolil citovat slova, už nevím koho:

Reportér:
„Nyní nás čekají volby. O čem, podle vás budou a co ukáží?“

Asi Jakl, nevím:
„Právěže toho moc – stejně jako v Německu – neukáží, a ani ukázat nemohou. Proč? Protože ve všech hlavních tématech, které likvidují naši západní civilizaci, se hlavní strany neliší. Myslí si zhruba totéž o bláznivém genderismu, o šíleném zeleném fanatismu, o umělé masové migraci, o znehodnocování peněz, platů a úspor, o zničujících restrikcích pod záminkou boje s virem. Je jedno, který strejda a která teta bude tyto zvrhlosti realizovat, pro nás občany to vyjde nastejno.“

JežíšKristus

Bude nám líp už jen kvůli tomu, že nebudou ve zprávách jen skandály Babiše. Teď už jen vyřešit Babišovu drahotu.

paul1

To se uvidí, předvolební sliby jsou sliby a realita je potom trochu jiná.

Disraeli

Říct si to mužeme, ale nebude.

Rokio

Podle mě bude o něco lépe, když nevyhrálo ANO, ale normální strana. Líbí se mi, že Babiš bude méně v televizi, když nebude premiérem a také je plus, že možná skončí ve vězení.

Hlada

Myslím, že ano. Nebude to ale hned. Škody z minulých let jsou srovnatelné s tím, jakoby celou republiku zasáhly ničivé povodně z roku 2002. Na to 4 roky stačit nebudou. Doufám, že skončí bezbřehé rozdávání na dluh, zaklekávání drobných živnostníků a ve světě přestaneme být populární aférami premiéra. Děkuji všem rozumným lidem, kteří se spojili pro dosažení změny.

zvonisek

Bude hůř.

plebs

Premiérem bude pravděpodobně Brněnský fešák který má dobré vztahy se Sudeťáky a narovnají se lepší vztahy s Německem.

zjentek

@Hlada: „Děkuji všem rozumným lidem, kteří se spojili pro dosažení změny.“ ;D ;D ;D

(; (; ( ; (; (; (; (; ); (; (; ); (; ); (; ); (; );

df

JežíšKristus: drahota není jen čr. V Polsku mají stejný problém