hapiky

Myslíte, že dosavadní zvyky či návyky se po rozvolnění změní, např. domácí vaření, sport nebo návštěvy restaurací?

Nebo to tak moc někomu chybělo, že to bude chtít tzv.vše dohnat?

Nejlepší odpověď
anonym

Domácí vaření zůstane,jen lidé,kteří jsou pracovně velice vytíženi si objednají třeba nějakou tu službu na dovoz jídla domů.Myslím si že sport se přes léto znovu obnoví.Restaurace už nebudou to co dříve a mnoho majitelů svou činnost raději ukončí.Všeobecně nejsem optimista.

Další odpovědi
kosmonois

Naivní otázka. Už se konečně někteří smiřte s tím, že svět nebude nikdy stejný jako před pandemií…

Kepler

Myslím, že každý rád navštíví restauraci v případě, že doma rád nevaří, protože to neumí. Zajít si na pivo s partičkou taky nebude od věci, je to přece jenom něco jiného než sám doma chlemtat lahváče. Až se pandemie konečně nadobro zbavíme, vše zase zajede do starých kolejí. Lidská společnost zažila i mnohem horší věci.

Drap

Nijak podstatně to nic nevlivní, pokud nebude na obzoru žádná covidová hrozba. Nikdo zatím netuší c mohou způsobovat případné nov mutace. To se odhadnout nedá.

Ametyst

Ve světě se tomu říká “nová normalita.” Zahrnuje kovidpasy pro návštěvu koncertů, pro cestování atd. V podstatě se to blíží čínskému systému, který ví o lidech všechno. Likvidace malého a středního podnikání a čím dal větší moc státních úředníků tomu napovídá: čínský virus vyžaduje čínské řešení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

kosmonois: Je to příliš jednoduché moto či falešná prognóza lidí, kteří se neumějí vyjádřit konkrétněji. U mě a určitě u mnohých lidí se nezmění vůbec nic. Lidé časem zapomenou, neboť budou muset řešit jiné problémy. Epidemií bylo už hafó a kromě toho, že umřelo hodně lidí, se v podstatě nic nezměnilo i když to ti chytří tvrdili.
ó,