Rokio

Myslíte si, že je dobré desáté místo v aktivitě na tomto webu?

Jsem 10. nejaktivnější uživatel na Odpovědi.cz. Myslíte si, že je to alespoň malé plus pro mě?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Neviděl bych to jako velké plus, poslední dny se pohybuji někde mezi 2.-5. místem a nijak mě to nevzrušuje. 🙂

Další odpovědi
iceT

Kdyby ta aktivita o něčem vypovídala… to by bylo něco.

Kelt

V žebříčku se hodnotí kvantita a nikoli kvalita. Spočítej si poměr dodazů, kdy nejsi kritizován k celkovému počtu otázek.

zjentek

No hlavně je to divné, páč jsi mnohem aktivnější než já 🤷‍♂️

df

10. misto ve vlezlosti ujde. Můžeš být na sebe hrdý.

Mravenec

ad Kelt – Z poloviny nemohu souhlasit, žebříček je odezva toho, kolik uživatel získal bodů za 30 dní – kdyby tedy jeho otázky a odpovědi byly tak šílené, nedostával by uživatel žádné body (kromě denního přihlášení +1) a nedostal by se tedy k horním příčkám tohoto žebříčku.

led

ňmravenec, akosi ste si pomýlili stránku. Toto nie je pretekárska stránka, ale stránka typu: „ak neviem, opýtam sa a ak viem, odpoviem“.

Mravenec

Také nesouhlasím. Žebříček tu není pro vím-nevím-odpovím-zeptám. Proč by jinak autoři stránky a administrátoři dávali tyto žebříčky bodů? Je to pro motivaci uživatelů, skóre, ale třeba i ta soutěž. Pokud uživatel pokládá dobré dotazy a dobře odpovídá – dostává body a tím se posunuje v žebříčku.

Jak si každý tyto žebříčky a bodová hodnocení vykládá, je čistě na něm. Někoho to nezajímá, někdo to sleduje. Kdyby to byla stránka odpovím-vím-zeptám-xxx, nedávali by sem administrátoři možnosti získavat body a posouvat se. Prostě toto vše má motivovat k dobrým příspěvkům.