Rokio

Jsem aktuálně 5. nejlepší uživatel Odpovědi.cz? Za jak dlouho myslíte, že budu zlatým uživatelem?

Za dobu 30-ti dnů patřím mezi 10 uživatelů s nejvíce získanými body. Konkrétně jsem pátý.

Za kolik měsîců, popřípadě let podle vás získám zlatou medaili na tomto webu? Jedná se o jeden z mých dlouhodobých cílů.

Předem vám děkuji za odpovědi a přeji vám pěkný víkend a co nejlepší zdraví!

Nejlepší odpověď
aliendrone

NEJSI pátým nejlepším uživatelem, nýbrž jen pátým co se počtu získaných bodů za 30 dní týká. Už jen proto, že kdybys měl pravdu, tak já bych byl ČTVRTÝM „nejlepším“, což je evidentní nesmysl, muehehe. ;) :)

JÁ jsem prostě NEJLEPŠÍM (a nejkrásnějším a nejskvělejším a nejúžasnějším etc.) uživatelem, to už bys snad měl vědět. ;) :D :D

Jinak – cirka 4,5 roku ti trvalo získat 7500 bodů, takže (dle aktivity) lze soudit, že zlatým uživatelem budeš asi tak za 2 roky. Tedy… POKUD se někdo nerozhoupá a dřív tě NEZABIJE, což vzhledem k tebou občas pokládaným dotazům NELZE VYLOUČIT! ;) :D :D

Další odpovědi
anonym

Záleží jen a jen na tobě. Zdraví i tobě.

Kelt

Rokio, jsi v daných 30 dnech na 5. místě, ale do zlatého potřebuješ mít 10 000 bodů, takže ti chybí 2434. Když budeš vycházet ze svého umístění a zachováš si průměr a případně polepšíš, tak si to můžeš spočítat sám. Držím palce, ono to zní pěkně Zlatý Rokio

Vojta24

rokio získáváš tu body jen za nekonečné otravování a to výhradně od uživatelů stejně vypatlaných jako jsi ty sám (jsemjá, jirkaf, hufnágl, lotr2008, 22aa, CTTON, Spartaboy, aspol.) smiř se s realitou, pokud ty získáš zlato bude to jen doklad toho, že zdejší motivační systém je zcela nefunkční a naopak působí kontraproduktivně, když jen motivuje k duševním exhibicionismu ty duševně nejprostší, kteří se tísíckrát dokáží zeptat na tu samou věc.

anonym

Vojto, nevšímej si toho. Jsou tu i kvalitní dotazy. Nepozastavuju se u toho, i Rokio sem tam zajímavé dotazy.

mosoj

To je ale k pláči.

johana 56

@ Rokio,

asi Vás nepotěším. Nic není tak dokonalé jak se jeví, ‚pomyslný žebříček‘ je pouze stav bodového konta.

Vždyť i tu zlatou medaili budete mít jen u svého nicku, není skutečná. V reálu je občas větším úspěchem zúčastnit se než touha být nejlepším za každou cenu…

Rokio

Kelt: Víš, že můj blog se jmenuje Zlatý Rokio?

Vojta24

tak jistě, jak lépe taky zdůraznit, že Rokio je jeho autor i jediný čtenář …