Savier

Muži jsou rozsévači… a ženy jsou co?

Nejlepší odpověď
marci1

Je to blbost. Když muž prozradí, že měl za život například 15 sexuálních partnerek, dostane se mu pochvalného mručení a cejchu sexuálního borce. Když to samé číslo vypadne z úst ženy, je to rajda! Je to genetické dogma, které se přenáší z generace na generaci. Muž je rozsévač a žena je určena k tomu, aby pečovala o rodinný krb. A tatínkové tuto informaci rádi často říkají svým synům, kteří si ji pak zafixují. Naštěstí ne všichni! 😄

Další odpovědi
elkon

V této rétorice „příjemkyně osevu“.

iceT

V některých případech úrodná zem.

L.G.

Příjemkyně rozsévačů 🙂

VaclavZeman

Marci1, svatá pravda. Toto platilo možná dříve. Ale žijeme proboha v jednadvacátém století! Děkuju.