zjentek

Mohu na zahradě psychiatrické léčebny okřiknout nevychovaného člověka, aby se nechoval jako debil?

Ad Disraeli: Jedná se o návštěvu, troufalou/drzou vůči pacientům.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Ne.

  1. Je to neslušné a nevychované v každém případě. Nadávky i okřiknutí i ta agrese. Budeš nevychovaný i ty.
  2. Obzvlášť k takovým lidem, kteří jsou „tam“ právě proto, že jsou řekněme „nevychovaní.“

Ale jestli jsi jeho spolubydlící, tak se to dá do určité míry (od tebe) pochopit. ;)

Další odpovědi
Adam2006

Ano, můžeš ale je to nevhodné a možná nelegalní.

Kelt

A co když tam někdo zkouší, jak budou ostatní reagovat. Takže pokoj s balkonem nebo bez.

Danes47

Párkrát jsem byl na léčení s Alexithymii ta se v mém případě projevovala hlavně výbuchy agrese k lidem co si z někoho utahují (Těžký trauma z minulosti) a jeden nejspíš feťák co šel navštívit svojí holku na detox se do mně a kámoše jen tak z ničeho nic pustil že debilové jako mi tam patří a měli by tam zůstat, a já kvůli němu skončil v izolaci a on na JIP s otřesem mozku, zlomeným žebrem a natrženou slezinou. Takže někoho tam okřikovat a už vůbec urážet psychopata bych být tebou nezkoušel, to si k sobě mužou dovolit jen magoři mezi sebou. Asi jako že bílej by neměl říkat černýmu negře atd.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.