Mr. Marek

Měl by Miroslav Kalousek, předseda poslaneckého klubu TOP 09, rezignovat na svůj poslanecký mandát?

Z důvodu onoho ,,přešlapu" z nedávné restaurace?
Již hned poté došlo k veřejné omluvě ve sněmovně a příspěvek na charitu.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

Mám jiný názor.

… kdo čekal, či čeká, že odstoupí je totální blázen, dyť Mirda je největší korytář !!!
… no, tak omluva mu trošinku trvala a vzhledem k tomu, co prohlašoval o Prymulovi se divim, že ještě je poslance, je vidět, že káže vodu a pije víno … ostatně každej soudnej člověk ví, že Kalousek je největší kecal a šašek ve sněmovně, nechápu, kdo ho může volit (a zadarmo), a když jsem viděl Čtvrtníčkovu s Mirdou, myslel jsem, že se smíchy pochčiju, a takovej to bejval dobrej komik, a taky mu hráblo …

Další odpovědi
elkon

Ano, měl by z toho vyvodit zodpovědnost a odstoupit.

Ano, jenže hladová sv*ně od koryta neustupuje.

Hufnágl

Mám jiný názor.

On už měl dávno rezignovat za všechny své hříchy, které spáchal na lidech.
Kalousek už cítí, že se při příštích parlamentních volbách do sněmovny nedostane, a ani se nedivím. a tak se chce, jak prohlásil, stáhnout z vrcholné politiky.

Ametyst

Ano, měl by z toho vyvodit zodpovědnost a odstoupit.

Zvlášť to musí vyznít jako výsměch pro lidi, co nemohou pracovat a jsou zavření doma. Nejen že si nemohou zajít na pivo nebo kafe, ale ztratili obživu.

CTTON

Ne, ale je dobře, že se k tomu takto postavil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

Mc Merkurion: Káže vodu a pije pivo.

Mc Merkurion

… 🍺jen k obědu, jinak 🍹🍷 …

Ametyst

🙂 Obávám se, že ten pije všechno. 🙂