Super guy

Jaký máte názor na Miroslava Kalouska?

Nejlepší odpověď
zjentek

Dokáže prosazovat dnes již prokazatelně hloupé názory a arogantně se u toho usmívat, což z něj dělá TYPICKÉHO Čecháčka (arogantně se vysmívající, ziskuchtivé bestie). Podle všeho jde také o silného, nešťastného alkoholika. Z logiky výše zmiňovaného jde také o jednoho z nejbohatších Čechů. Osobní názor: Podstatu Mirdy Kalouska převyšuje snad už jen Pavel Novotný, syn kdysi v črdeli velice oblíbeného baviče. Osobně bych na tuto otázku volil kategorii KULTURA A SPOLEČNOST, jakýpak copak.

Další odpovědi
Drap

Proč bych měl mít na něj nějaký názor? Nemohu mít přece názor na každého podvodníka a lháře v republice.

Mr. Marek

Spíše záporný, ale je snesitelnější než třeba Babiš nebo Okamura. O moc lepší není.

Kelt

Proč studoval chemii, když se tím neživí?

Pepa25

Už jen tím, jak si z něj ten hlupák Babiš dělá univerzálního fackovacího panáka (Za šecko může Kalúsek!) je mi sympatický.

successful

To nemůžu napsat. Hned by mi to stejně smazali. A slušněji by to napsat nešlo. 😂

supersonny11

Mezinárodně oceněný ministr financí, tj. prokazatelně nejlepší politik v ČR. Za jeho ministrování ČR ustála hospodářskou krizi, ze které se v USA nevzpamatovali dodnes. Vedle toho Schillerová nám dnes udělala největší schodek v rozpočtu v historii, a to v zásadě jen tak pro nic za nic – na boj s koronavirem dostala ČR očkování a miliardy od EU, tj. nebyl důvod pro rekordní schodek, je to jen dáno tím, že rozhazujou kde se dá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.