dust8

Máte někdy dny, kdy nevíte, kam dřív skočit?

Nejlepší odpověď
annas

Ano, protože...

Někdy to tak vvychází, že se nahne práce či jiných povinností víc

Jsem člověk, který neřeší, že zítra je času dost. Co se vleče, neuteče. To je pravda, ale zítra se může objevit něco jiného.

Nemusím to dnes udělat, snad jen zalévat v době sucha, ale chci to mí z krku.

Včera mně opět sousedka dala velkou mísu hub, takže práce navíc, ale příjemná.

I když v době pracovní povinnosti to bývalo horší.

Další odpovědi
Kepler

Ne, protože...

Takovým dnům se úzkostlivě vyhýbám. Říkám si: zítra je taky den, Španělé maňána. Bohudík už nejsem otrokem práce, teď už si jenom užívám.

quentos

Ano, protože...

… takové dny má snad každý… někdy je práce nad hlavu, jindy zas člověk navštíví místo plné památek a neví, kterou dřív…

Drap

Ano, protože...

Občas ano, protože se to tak nějak sejde

anonym

Ano, protože...

Jo jéje. Kdo ne?

marci1

Ne, protože...

Každý den si „skáknu“ někam jinam a tak si v klidu proskáču celý den, týden, měsíc … 🙂